ZARABIAJ JAKO DEVELOPER

Jako Developer iOS czy Android zacznij dobrze zarabiać przyłączając się do naszej sieci. Gwarancją doskonałej jakości są aplikacje zawarte w naszym portfolio co wpływa na wysokie stawki eCPM wypłacanych za współpracę. .

ZAŁÓŻ KONTO

graf_reklam5

Developer

Jako Developer iOS czy Android zacznij dobrze zarabiać przyłączając się do naszej sieci. Gwarancją doskonałej jakości są aplikacje zawarte w naszym portfolio co wpływa na wysokie stawki eCPM wypłacanych za współpracę. Zapewniamy otrzymanie dostępu do informacji o zarobionych środkach oraz podejmowanie decyzji o kampaniach emitowanych w twojej aplikacji. Dzięki nam emitowane są niestandardowe formaty wpływające na podniesienie poziomu zadowolenia użytkowników..

Dlaczego Mobisky?

 • Kampanie największych marek obecnych w Polsce
 • Formaty reklamowe gwarantujące wysokie eCPM
 • Wgląd w bardzo dokładne i szczegółowe statystyki
 • Wysoka jakość reklam zadowalająca najbardziej wymagających użytkowników
 • Najnowsze SDK dla systemów operacyjnych iOS oraz Android

 • AdServer Mobisky

  Planuj i kontroluj przebieg kampanii

  W skrócie

  Adserver należący do MOBISKY to przede wszystkim przejrzysty i funkcjonalny interfejs, który zapewni zarówno reklamodawcom jak i developerom komfortową pracę nad swoimi kampaniami.
  Dzięki MOBISKY Adserver Klienci mają poczucie kontroli nad planowaniem kampanii. Projektowanie każdej z nich to czysta przyjemność biorąc pod uwagę fakt, że Adserver umożliwia zastosowanie najnowszych formatów reklamowych stosowanych na rynku w tym Rich Media. Każdy reklamodawca i developer zapewne doceni poziom uporządkowania i szczegółowość statystyk generowana dzięki nowoczesnemu MOBISKY Adserver.

  Pobierz KOD SDK